Festivalis „ConTempo OFF“ skelbia kūrinių atranką

28 vasario, 2024
Skaityti 1 min

Festivalio „ConTempo“ informacija


Jau antrus metus tarptautinio scenos menų festivalio „ConTempo“ programą papildys „ConTempo OFF“. Nepriklausoma eksperimentinė platforma OFF siekia ieškoti scenos meno ribų, pristatyti naujus, eksperimentuojančius kūrėjus bei kylančias žvaigždes. Inicijuojama Kauno miesto kamerinio teatro ir audiovizualinių eksperimentų teatro „Kosmos Theatre“, „ConTempo OFF“ ketina pristatyti Lietuvos kūrėjų tarpdisciplininius kūrinius, netelpančius į tradicines muzikos, teatro ar dailės ribas ir įprastus festivalinius formatus.

Tarptautinis scenos menų festivalis „ConTempo“ vyks 2024 m. rugpjūčio 5-11d., Kauno mieste ir rajone. Vienos dienos „ConTempo OFF“ programoje – rugpjūčio 7-ąją – numatoma pristatyti iki 5 skirtingų darbų. OFF programa prioretizuos pradedančiųjų kūrėjų netradicinių darbų pristatymą, jau patyrusių skirtingų sričių kūrėjų tarpdisciplininę kūryba, kurioje vyrauja gyvas atlikimas ir žiūrovo dalyvavimas, bei interaktyvias ir asmeniškai patiriamas garso ir vaizdo instaliacijas.

Kūrinių atranka baigsis tuomet, kai bus sudaryta pilna programa, ją paskelbus baigsis ir atranka. Paraiškos bus vertinamos visą laiką, tad kuo anksčiau bus pateikti pasiūlymai, tuo didesnis šansas, kad būsite atrinkti.

Kviečiame teikti kūrinių pasiūlymus ir užpildyti elektroninę paraiškos formą:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePwnmbDO_NgADgnjNLjRUPrttxDWSBAeXCojYMe98J2Rwheg/viewform

Kontaktai pasiteiravimui: guste@kosmostheatre.com 

Leave a Reply

Previous Story

Meno kritikos apdovanojimai sugrįžta: siūlykite geriausius 2023 metų kritikos tekstus, laidas ir kitas iniciatyvas

Latest from Blog

Discover more from KRITIKOS ATLASAS

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading